Book of dead slot: огляд правил

Грати на гроші

Ігровий автомат Книга Мертвих – це азартне подорож у часі з щедрими бонусами, захоплюючим геймплеєм. Слот часто порівнюють з емулятором Книжки, але за технічними параметрами розробки істотно відрізняються. Book of dead слот виконана з високою якістю графіки, гідної візуалізацією і анімаційними ефектами. Ігровий автомат був випущений в 2014 році інтерактивним провайдером Play’n Go.

Тематика гри присвячена культурі, легендам, міфології стародавнього світу. Головним героєм пригоди стає дослідник, який вирішив відправитися на пошуки скарбів, розгадки таємниць і за цікавими історіями.

Розробник Play’n Go вважається одним з провідних в індустрії азартного гемблинга. Рівень довіри до нього високий за рахунок стабільних виграшів і високих відсотків віддачі. Бук оф дід пропонує вам відшукати дорогоцінні артефакти і досягти вершин в рамках ігрового автомата. Завдяки високій дисперсії ви можете розраховувати на динамічну гру і регулярні виграші.

Слот у відкритому доступі є на сайті Фаворит з реальними вкладеннями, а запустити безкоштовну демо-версію можна тут.

Знайомство з оформленням ігрового апарату

При запуску емулятора перед гемблер відкривається панель управління і ігрове поле. У слоті є 5 обертових барабанів, а максимальна кількість активних ліній досягає 10. Фонове зображення, анімація, оформлення символів повністю відповідають тематиці Стародавнього Єгипту.

Головний герой вирушає в експедицію по єгипетським просторах, тому весь ігровий процес супроводжується інтригою, хвилюючими і радісними моментами. Загальна кількість символів – 11. Всі вони зафіксовані разом з множниками в інформаційному розділі. Для більш детального вивчення правил досить перейти в розділ «інфо».

Всі правила, бонусні раунди, спеціальні символи з інформаційного розділу відображаються і в демонстраційній версії. Тому, для вивчення азартного контенту не буде потрібно реєстрація на сайті казино. Тільки для переходу в формат заробітку необхідно створити особистий гаманець.

Огляд всіх символів Book of dead демо

Перед запуском емулятора потрібно обов’язково вивчити виграшні комбінації, за які ви отримуєте множники ставки. Оскільки в грі 5 барабанів, це число буде максимальною кількістю ідентичних картинок на лінії.

Якщо ви ставите питанням, Book of dead як виграти, важливо розуміти принцип генератора випадкових чисел. Виграш визначається через ГСЧ – комп’ютерну програму, яка випадковим чином визначає розміщення іконок на ігровому полі. Вплинути на хід подій, збільшити шанси на прибуток неможливо. Тільки шляхом правильного вибору розміру ставок і контролю над власними емоціями ви зможете досягти висот.

Таблиця виграшів позначена наступними зображеннями:

Символ Множник
Портрет дослідника Стародавнього Єгипту Максимально можна збільшити розмір ставки до 5000 разів. Для цього потрібно заповнити всю горизонтальну лінію (5 позицій) зображеннями мандрівника. Якщо вам вдалося зібрати мінімально 2 картинки, ставки множиться в 10 разів.
Єгипетський бог Дарує до 2000 множників. Мінімальна кількість картинок в ланцюжку може бути 2. За це кількість нараховують 2 ставок.
Анубіс Здатний примножити ставку від 5 до 750 разів.
Єгипетська синій птах Також дарує до 750 множників за спин.

Крім тематичних зображень на ігровому полі ви можете отримати додаткові множники за допомогою карткових символів. Вони випадають на поле частіше, але мають відносно невисокі коефіцієнти. Максимальний множник за 5 ідентичних картинок на лінії – 40 ставок.

Спеціальним символом виступає Книга Мертвих. Вона здатна принести безкоштовні обертання і замінити собою будь-які інші картинки. За рахунок цього вдасться збільшити кількість виграшних комбінацій. Book of dead гра дарує динамічний сюжет за рахунок частих виграшів на поле.

Як в Book of dead грати безкоштовно?

Тренувальна гра запускається при переході на «демо». Після цього на екрані вашого пк або гаджета відкривається панель управління і саме поле з розміщенням виграшних комбінацій. З кожним обертанням з віртуального рахунку списуються монети.

Якщо віртуальні гроші закінчилися, досить оновити сторінку. Ваш депозит відновиться, і ви зможете продовжити робити ставки. Обмежень за кількістю обертань барабанів немає. Демонстраційний формат не передбачає поповнення рахунку, виведення грошей. Ви можете насолодитися цікавим проведенням часу і навчитися управляти грою без ризиків.

Переваги демо-версії:

  • обертання барабанів без вкладень, обмежень;
  • можливість проаналізувати правила слота;
  • доступ до інформаційного розділу;
  • простий перехід в формат реальних вкладень.

Якщо проаналізувати Book of dead відгуки, більшість користувачів починали знайомство з апаратом з демо-формату. Тільки після отримання певного досвіду робили ставки в гривнях.

Ризик-раунд і правила виграшу

У Book of dead megaways після кожної прибутку можна примножити виграш. Гравцеві пропонують відгадати колір перевернутої масті карти. Якщо удача на вашому боці, останній виграш збільшується в 2 рази. Спроб буде кілька. У разі невдалого вибору прибуток анулюється.

Всі настройки, включаючи параметри ігрового поля, розмір ставок потрібно встановити до моменту запуску емулятора. Тільки після цього переходите до обертання барабанів.

FAQ

❓Скільки разів максимально можна обертати барабани в демонстраційній версії Book of dead?
Ніяких обмежень по кількості обертань немає. Ви можете запускати слот необмежену кількість разів.
❓Що робити, якщо монети в тренувальній версії емулятора закінчилися?
Просто поновіть сторінку, після чого на рахунку знову з’являться віртуальні гроші.
❓Де дізнатися все виграшні комбінації, правила, бонуси?
Вони відображаються в розділі «інфо». Перейти в нього можна на панелі управління.
❓Хто може відкрити безкоштовну версію гри Book of dead?
У тренувальному форматі немає вікових обмежень, не потрібна реєстрація. Запустити емулятор може будь-хто.
❓Як перейти з демо-версії в формат реальних вкладень?
Необхідно створити акаунт і поповнити рахунок, після чого буде доступна гра з реальними доходами.