Ставка без ризику в Фаворит Спорт

Главная страница » Ставка без ризику в Фаворит Спорт

У ліцензованої букмекерській конторі Фаворит безризикові ставки пропонуються не тільки постійним, а й новим клієнтам. Щоб безкоштовно убезпечити себе від ризику програшу грошових коштів, не відмовляйтеся від унікальної опції страхування.

Играть на деньги

Фаворит Спорт: ставки без ризику – що це?

Застрахований прогноз робиться так: букмекер списує фінанси з рахунку Беттери в момент проведення купона. Якщо відвідувач програє суперечку, він отримує всю суму парі назад на баланс.

Основні умови спецпропозиції представлені в нашій таблиці.

Умова функції Правило
Хто може скористатися · Нові зареєстровані гості· Беттери, є повторними клієнтами
Вид прогнозу · Ординар· Експрес

· Система

Час оформлення спору · Прематч

· Лайв

Сума ставки · Від 50 до 500-2000 гривень
Термін дії · Не більше 10 днів з моменту нарахування – для новачків· Для діючих гостей – вказується в Особистому кабінеті
Обмеження · По вітальним пакету можна забрати тільки один раз· За порушення Правил користування (дублюючий аккаунт, застосування «вилки» або інший забороненої стратегії, і т.д.) ануляція подарунка або виграшу;

· Не можна використовувати одночасно з VIP-ставкою (коли сума спору на результат визначається букмекерів в індивідуальному порядку).

Коефіцієнт обираних випадків не повинен бути менше 1.50 – вид прогнозу не має значення (система і експрес – множник кожного маркера 1.50). В іншому випадку правила акції будуть вважатися порушеними.

Як зробити ставку без ризику в Фавориту – інструкція

Обов’язково проходження реєстрації. Процедура стандартна і відніме у вас не більше хвилини. Після цього буде потрібно внести на баланс суму від 100 гривень. Методи поповнення:

 1. Банківські картки Віза, Мастеркард.
 2. Електронні гаманці AdvCash, Wallet One.

В рамках привітального пакета букмекер видає всім новачкам до 500 бонусних гривень для оформлення застрахованого парі.

Важливо: час нарахування bonus – 24 години з моменту створення облікового запису.

Надалі в Фаворит ставка без ризику може бути зроблена, наприклад, завдяки промокодом і бонусів за активність. Заохочення приходить в Особистий кабінет в розділ «Бонуси».
Ставка без риску Фаворит спорт

Інструкція по створенню безпечного прогнозу

Покрокове керівництво:

 1. Авторизуйтесь в Персональному кабінеті. В меню «Бонуси» в розділі Фаворит Спорт «Ставки без ризику» подивіться доступне кількість гривень для безпечного спору.
 2. Відкрийте live або prematch лінію. Виберіть дисципліну, подія і маркер. Натисніть на цифри коефіцієнта, щоб додати результат в купон.
 3. У картці (відкриється в правій частині екрана) вкажіть суму парі – не більш тієї, яка є на бонусному балансі. Можна використовувати всі гроші або їх частину, не забуваючи, що через 10 діб (якщо користувач – новачок), залишок згорить.
 4. Перетягніть повзунок «Ставка без ризику» в повній версії сайту або встановіть прапорець в мобільному додатку проекту.
 5. Натисніть на кнопку «Поставити». Система миттєво сформує картку.

Для прогнозу будуть використані ваші власні гроші – не переживайте про те, що вони підуть з балансу.

розрахунок результатів

Якщо парі виявиться виграним, розрахунок буде проведений за стандартними правилами: сума прогнозу примножиться на коефіцієнт. Виграш буде відправлений на баланс повністю – без вирахування суми «страховки».

Приклад: на кін ставилося 200 грн. з КФ 1.75. При перемозі результату, на рахунок надійде 350 гривень.

Якщо спір буде програний, кошти повернуться на баланс в повному обсязі. Але без «надбавки» за правильне передбачення. У нашому прикладі це 200 гривень.
Фаворит спорт

Умови і правила акції

Перераховуємо основні вимоги Фаворит. Безпечна ставка проводиться:

 • Для всіх видів парі

Ордінари, експреси і системи (4/5, 2/4 і т.д.) в прематче і лайв – в купоні можуть бути майбутні і вже йдуть події. Розрахунок проводиться по завершенню всіх змагань.

 • З коефіцієнтом від 1.50

Мінімальний коефіцієнт результату для ординара – 1.50. Найменший множник для кожного окремого маркера експреса і системи будь-якого формату – 1.50.

 • На суму до 500 гривень

У Фаворит Спорті ставка без ризику новим клієнтом не може бути зроблена на суму понад 500 гривень.

Сума бонусу для діючих Беттери вказується в Особистому кабінеті (як правило, не більше 2000 гривень).

 • На класичний, екзотичний і віртуальний спорт

Посперечатися з конторою можна на події класичної, типу хокею або бейсболу, або екзотичної, такий як снукер або ММА, дисципліни. А також на результати віртуальних спортивних заходів: Е-боксу, Е-баскетболу, Е-тенісу, Е-футболу.

FAQ

Чи можна робити застраховані прогнози в мобільному додатку?

Так. Страхувати ставки дозволяється в будь-якої версії БК – офіційному сайті (в браузері або завантаженої на ПК програмою), адаптивної верстці, мобільних додатках і дзеркалах.

В які терміни гроші повертаються на рахунок при програші безпечного спору?

Повернення коштів здійснюється, в середньому, через 24 години (максимум) після завершення події і отримання даних про його результати з офіційних джерел.

Чи можна відмовитися від ставки без ризику, змінити її?

Змінити список результатів можна. Букмекер допускає продаж купонів в нових мобільних версіях. Але опція Cashout доступна не для всіх (тільки для популярних) змагань.

Я пройшов реєстрацію і вніс депозит, але бонус не активний в Особистому кабінеті. Чому?

Чекайте. Час на активацію спецпропозиції – 24 години. Якщо по закінченню доби бонус не стане активним, звертайтеся до адміністрації – в чат або на Гарячу лінію за номером 0 800 210 414 (безкоштовно для всієї України).

Де побачити повні умови промо-пропозиції?

Дізнатися всі умови можна в розділі «Акції». Шукайте банер «Ставка без ризику». Правила спецпропозиції актуальні для українських Беттери.